http://www.pokonajstres.witryna.info/

Zwalczanie stresu - GynostemmąGynostemma jest wielkim przebojem w ziołolecznictwie. Została przebadana w wielu laboratoriach, a badania wykazały silne właściwości regulacyjne, co skutecznie przekłada się na zrównoważone funkcjonowanie organizmu.

Gynostemma wykazuje następujące dobroczynne działania:

  • Zwalcza stres. Gynostemma królewska zawiera saponiny które są środkiem ułatwiającym przystosowanie się do sytuacji i przeciwdziałającym różnym rodzajom stresu. Tak więc gynostemma utrzymują w ciele stan równowagi i zależnie od potrzeby organizmu, ułatwia wypoczynek i spokojny sen lub dodaje energii. W sytuacji stresowej adaptogen pozwala człowiekowi zachować spokój umysłu oraz doskonale sprostać postawionemu zadaniu. Gynostemma królewska wzmacnia odporność i zapobiega szkodliwemu wpływowi stresu.
  • Zwalcza rozdrażnienie i brak koncentracji. Gynostemma polepsza krążenie krwi, dzięki czemu mózg jest lepiej zaopatrywany w tlen i substancje odżywcze. Na skutek czego wzrasta koncentracja, polepsza się pamięć, a jednocześnie człowiek uspokaja się i wycisza. Dzięki temu bodźce, które wcześniej wywoływały rozdrażnienie, teraz są za słabe, gdyż układ nerwowy wzmacnia się i jest mniej wrażliwy na stresujące czynniki. Gynostemma likwiduje także bezdech senny, który spłyca sen i powoduje senność w ciągu dnia, bóle głowy, zaburzenia koncentracji.
  • Zwalcza nerwowość i koszmary senne. Są to pozytywne rezultaty adaptogennych i zapobiegających bezsenności właściwości Gynostemmy. Zioło to podnosi próg wrażliwości na stres w organizmie, dzięki czemu dane natężenie stresu nie wywołuje nerwowości i pozwala zachować spokój nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Regulując funkcję wszystkich głównych narządów w ciele Gynostemma królewska zapewnia zdrowy, głęboki sen bez koszmarów sennych.
  • Zwalcza kłopoty z zasypianiem. Gynostemma normalizuje ciśnienie krwi i pracę serca. Stabilizacja pracy serca i uspokojenie, likwiduje strach przed kolejną bezsenną nocą. Czas potrzebny na zaśnięcie ulega skróceniu.
  • Zwalcza budzenie się nad ranem i w środku nocy. Gynostemma królewska usprawnia działanie układu oddechowego: leczy zapalenie oskrzeli, usprawnia pracę płuc, ułatwia oddychanie. Bezdech podczas snu powoduje duszenie się organizmu i jest kluczowym czynnikiem powodującym budzenie się w środku nocy i nad ranem. Gynostemma królewska ułatwiając oddychanie eliminuje bezdech i zapewnia zdrowy, głęboki sen.
  • Zwalcza sen nie dający pokrzepienia, ciągłe zmęczenie i wyczerpanie. Najważniejszą funkcją Gynostemmy jest przywracanie homeostazy w organizmie bez względu na warunki otoczenia. Odtworzenie równowagi w ciele skutkuje nagłą poprawą zdrowia wielu narządów wewnętrznych. Lepsza praca serca, płuc, wątroby powoduje ustąpienie zmęczenia i wzrost sił witalnych oraz pogłębia sen.

I to wszystko osiągniesz stosując jeden w pełni naturalny produkt. Nie trać więc nadal swojego cennego czasu i zdrowia szukając kolejnych metod, czy stosując tabletki uspokajające, nasenne i przeciwbólowe.


Czy zastanawiałaś się już, jakie korzyści uzyskasz stosując Gynostemmę Królewską?

Które cechy Gynostemmy są dla Ciebie najbardziej inetresujace?


 

KUP TERAZ Gynostemmę i pokonaj stres
GYNOSTEMMA KRÓLEWSKA

Pokonajstres